Güncel

DJI Pocket 2 duyuruldu

DJI Pocket 2 gimbal destekli video kamerası kullanıma sunuldu. İşte yeni kameranın özellikleri.


DJI'ın kendine has tasarımı ile dikkat çeken Pocket modeli yenilendi ve güncellendi. DJI Pocket 2 ismini alan yeni model bazı yenilik ve özellikler getiriyor.

DJI Pocket 2 duyuruldu

Tasarım anlamında pek bir farklılık getirmeyen yeni model 117 gram ağırlığa sahip ve 140 dakikalık pil ömrü sunuyor. İnce ve uzun tasarımı ile dikkat çeken model, önceki sürümde olduğu gibi 3 eksenli bir gimbala entegre edilen bir kameraya sahip. 16 MP fotoğraf çözünürlüğü sunan DJI Pocket 2, yüksek çözünürlük modunda 64 MP fotoğraf da çekebiliyor.

4K 60 fps video kayıt edebilen ürün 100Mbps bitrate desteği sunuyor. Önceki modelde olduğu gibi nesne takip özelliği sunan DJI Pocket 2, ActiveTrack 3.0 ile daha gelişmiş bir nesne takip özelliği ile geliyor.

Önceki modelde en büyük şikayetlerden biri olan mikrofon kalitesi bu yeni modelde ortadan kaldırılmış. Üzerinde 4 adet mikrofon bulunan ürün, mikrofon kalitesi anlamında iddalı bir model haline gelmiş.

DJI Pocket 2'nin yurtdışı satış fiyatı 349 dolar olarak açıklandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.