Güncel

Dogecoin bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelecek mi?

DOGE-1 ay uydusunun lansmanı yaklaştıkça Dogecoin bir haftada %25 yükseldi!

Dogecoin bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelecek mi?

Kripto para piyasasındaki en büyük varlıklar için zorluk dönemi devam ederken, markayla doğrudan ilgili bir ay uydusunun yaklaşan lansmanının kanatlarında süzülen meme kripto Dogecoin ( DOGE ) dahil olmak üzere bazı tokenlar özellikle iyi gidiyor.

Dogecoin bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelecek mi?

Nitekim edinilen bilgilere göre, 14 Ocak 2023'te Florida'daki Kennedy Uzay Merkezi'nden kalkacak olan DOGE-1 ve IM-1/NOVA-C ay yüklerine sahip SpaceX Falcon 9'un fırlatılması için geri sayım başladı . 28 Kasım'da etkinliği yayınlayacak olan SpaceTV'den.

Bir hatırlatma olarak, SpaceX'in kurucusu ve Tesla CEO'su Elon Musk, Mayıs 2021'de "DOGE-1 Ay Görevi"ni duyurdu, ancak lansman, Sezgisel Makinelerin IM-1 ay nedeniyle şimdiye kadar ertelendi. Finbold'un bildirdiği gibi iniş, görevin ilerleyişini dikte ediyor.

Dogecoin fiyat analizi

Basın zamanında DOGE, 28 Kasım'da Finbold tarafından alınan verilere göre, gün içinde %4,08'lik bir düşüşü, ancak önceki yedi gün boyunca %25,45'lik güçlü bir artışı temsil eden 0,09504 $'dan işlem görüyordu.

Dogecoin bir haftada %25 yükseldi! Devamı gelecek mi? - Resim : 1

Dogecoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

25 Kasım'da Dogecoin, Musk kripto podcast sunucusu David Gokhshtein'in 700.000 takipçisine Ethereum ( ETH ) kurucu ortağı Vitalik Buterin ve yeni Twitter (NYSE: TWTR ) CEO'sunun yakında birlikte çalışmaya başlayacağına inandığını söylemesinden sonra 24 saat içinde %8'in üzerinde değer kazandı.

Finbold'un Eylül 2021'de bildirdiği gibi, Buterin o sırada DOGE geliştiricilerinin Proof-of-Stake ( PoS ) algoritmasına geçmeyi düşünmeleri gerektiğini söyledi ve Ethereum kodunun bu geçiş için kolayca kullanılabileceğini ekledi.

DOGE-1 ay uydusunun lansmanı planlandığı gibi giderse, varlığın Twitter'da bir ödeme yöntemi olarak entegre edilmesinin yanı sıra, potansiyel olarak Dogecoin'in Mayıs 2021'deki tüm zamanların en yüksek seviyesinin bile üzerine çıkarak rekor seviyelere çıkmasına neden olabilir. merkezi olmayan finans ( DeFi ) belirtecine ilgi arttıkça.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.