Güncel

Dokunmatik piriz VİKO Novella karşınızda

Hissedilebilir Teknoloji: VİKO Novella


Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lideri VİKO, Novella S ile şimdi hissetme teknolojisini yaşam alanlarına taşıyarak konforu parmak ucunuza getiriyor. VİKO’nun yeni nesil elektrik anahtarı Novella S, ışığın seviyesini gösteren mavi LED göstergesi ve son derece hassas anahtarı ile sadece bir dokunuşla odadaki ışığın seviyesini ayarlıyor.

1436789747_vikonovelladokunmatik.jpg

Alanında birçok ilke ve yeniliğe imza atan VİKO, bu kez elektrik anahtarlarında açma kapama devrini sona erdiriyor. Anahtar yüzeyinde parmağınızı aşağı ya da yukarı hareket ettirerek ışık seviyesini ayarlayabileceğiniz Novella S, standart elektrik anahtarlarının çok daha ötesine geçiyor. Işığın seviyesindeki değişim yine anahtar üzerindeki LED’den rahatlıkla görülebiliyor. PAGEV Plastik Teknoloji ÖdülüArkitera RAF Yapı Malzemesi Ödülü ve Design Turkey İyi Tasarım Ödülü ile taçlandırılan, dokunmatik özellikli Novella S, elektrik tasarrufu da sağlıyor. Ayrıca düğme yüzeyine kısa süreli bir temasla geçiş yapabileceğiniz, zaman gecikmeli anahtar fonksiyonu ile ışık kaynağı kapandıktan sonra bile yolu aydınlatabiliyor. Novella S’in bir diğer özelliği ise aynı anahtarla iki ayrı ışık kaynağını kontrol etme olanağı sunması… Öte yandan Novella S elektrik anahtarı, LED ışıkları sayesinde karanlıkta kolayca fark ediliyor. Bu özellik, gece kalktığınızda ya da eve geç geldiğinizde düğmenin yerini kolayca bulmanıza yardımcı oluyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.