Güncel

Dorabase’den girişimcilerin hayallerine 'Startup Desteği'

"Startup Desteği" projesi ile ücretsiz teknoloji hizmeti sunan Dorabase, birçok başarılı web ve e-ticaret girişiminin arkasındaki marka olmayı sürdürüyor.

Dorabase’den girişimcilerin hayallerine 'Startup Desteği'

2016 yılının başından beri girişimcilere "Startup Desteği" projesi ile ücretsiz teknoloji hizmeti sunan Dorabase, birçok başarılı web ve e-ticaret girişiminin arkasındaki marka olmayı sürdürüyor.

Dorabase Cloud, CDN ve Hosting hizmetleri ile kendi sektörlerinde Türkiye'nin önde gelen bir çok markasına uçtan uca hizmet anlayışı ile dijital başarının kapılarını açtı. Dijital dünyada hizmetini sürdüren farklı sektörlerde binlerce markaya, yeni nesil teknolojiler ve uzun yıllardır hizmet üreterek elde ettiği bilgi birikimi ile fayda sağlamayı sürdüren Dorabase, teknoloji alanındaki girişimcilere de desteğinde vites yükseltti.

İş ve Akademi Dünyasındaki tüm Etkinlikler Eventegg'de.

"Startup Projesi" ile Dorabase'in teknolojik alt yapı desteği sağladığı girişimci projesi olan Eventegg.com, dijital dünyada benzeri olmayan bir hizmet sunuyor.

Dünyanın her yerinden akademi ve iş dünyasını ilgilendiren etkinliklere tek bir noktadan ulaşmayı sağlayan web sitesi girişimi olan Eventegg.com, oluşturduğu bağlantılar ile etkinlik noktasına ulaşımdan, kalacak yer ve etkiliğin gerçekleşeceği ülke hakkında oldukça geniş bir içerik hizmeti sunuyor.

Sahip olduğu geniş içeriğe rağmen, Dorabase'in teknolojik alt yapı desteğini arkasına alan girişim, Cloud ve CDN hizmetleri ile ziyaretçilerine yüksek hızda ve kesintisiz bir deneyim sunuyor.

Girişimciye Tam Destek Sürüyor

"Startup Desteği" projesi ile birçok başarılı projeye teknolojik alt yapı desteği sağlayan Dorabase, kurulduğu günden bu yana internet üzerinden hizmet sunan bütün sektörler hakkında elde  ettiği tecrübeleri de girişimciler paylaşarak mentörlük görevini üstleniyor.

Bundan sonraki süreç için desteklerinin artarak süreceğini belirten Dorabase CEO'su Timuçin ÖĞÜN "Girişimcilere desteğimiz sürecek. Bir fikri ya da projesi olan herkesi çay içmeye davet ediyoruz. Yaratıcı projelerin sağlayacağımız destek ile başarıya ulaşacağından eminiz. Şimdiye kadar birçok projede bunu gördük." şeklinde konuştu.

CLOUD DNS İLE KESİNTİSİZ VE HIZLI İNTERNET

İnternet siteleri için ölçeklenebilirlik ve güvenlik sunan bulut tabanlı Dorabase Cloud DNS hizmeti, sitenizin trafiği ne kadar yoğun olursa olsun yüksek performans sunuyor.

İnternet dünyasında yayın hayatına devam eden birçok web sitesinin en büyük problemi, sunucularda yaşanan herhangi bir problem anında sitelerinin ulaşılamayacak hale gelmesidir.

Web sitesinin performansındaki düşüşler ve siteye ulaşılamama durumları, ziyaretçilerin web sitesini terk etmesine sebep olabiliyor. Olumsuz bir durumla karşılaşıp web sitesini terk eden kullanıcıların ise %80'i bir daha aynı siteye geri dönmüyor.

1468325628_eventegglogo.jpg

Dünya Devi CDNetworks ile İş Birliği

Alan adı sistemi (DNS), ziyaretçilerin internet sitenize ulaşmasını sağlayan kritik internet altyapısıdır. Dorabase, web site sahiplerine CDN sektörünün devi olan iş ortağı CDNetworks ile birlikte yönetilebilir bulut tabanlı DNS (Cloud DNS) hizmeti sunuyor. Hem güvenli, hem ölçeklenebilir olan yapısı ile Cloud DNS hizmeti web sitenizin ziyaretçi sayısı ne kadar fazla, trafiği ne kadar yoğun olursa olsun, her türlü koşulda yüksek performans sunmaya devam ediyor.

İstanbul dahil Dünyada Amerika'dan Avustralya'ya 48 stratejik lokasyonda dağıtık networks mimarisi ile yedekli DNS altyapısı sağlayan Dorabase, Cloud DNS ile sitenizin ulaşılabilirlik sorununu ortadan kaldırıyor.

Yüksek güvenlik, çoklu nokta, staging server, gerçek zamanlı raporlama, doğru DNS çözümlemesi, web performans portalı ve IP anycast gibi özellikler sunan Dorabase Cloud DNS hizmeti ile internet işi yapan tüm şirketler hem güvende hem de bir adım önde olmanın avantajını yaşar.

Web sitesini daha da hızlandırmayı hedefleyenler için WEB / Medya Hızlandırma, Dinamik Web Hızlandırma, Cloud L/B ve Cloud Storage hizmetleri de sunan Dorabase ile web performansınızı daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.