Güncel

Dora'nın CDN iş ortağından Ericsson işbirliği

Dora'nın CDN iş ortağından Ericsson ile dev iş birliği duyurusu

Dora'nın CDN iş ortağından Ericsson işbirliği

Dora’nın CDN iş ortağı CDNetworks firması Ericsson ile imzaladığı iş birliği anlaşması ile Ericsson operatör ağlarına içerik iletimi için önbelleğe alma, optimizasyon ve hızlandırma sağlıyor.

“Ericsson kendi ağ operatörlerinin tüketicilerine en iyi medya iletimi ve mobil deneyimi sağlaması için büyük atılımlar gerçekleştiriyor” diyen Dora’nın CDN iş ortağı CDNetworks İş Geliştime başkanı John Kang, sözlerine şu şekilde devam etti;  "Biz gerçek bir küresel ağı müşterilerine sunan Ericsson'un MDN ekosisteminin bir parçası olmaktan büyük heyecan duyuyoruz”

1399547186_cdnetworkslogo.png

Dünya devi Tesco Dora CDN iş ortağı CDNetworks ile e-ticaretini ivmelendirdi

Dora’nın CDN iş ortağı CDNetworks firması ile İngilterenin dev market zinciri Tesco başarı hikayesine imza attı.

E-ticaret konusunda ilk 3 te yer alan Tesco firması Dora’nın CDN iş ortağı CDNetworks’ ün Content Acceleration (içerik hızlandırma) hizmetini kullanmaya başlayarak Asya kıtasında web sitesi yükleme süresini 70% hızlandırmıştır.

Ayrıca Tesco, Dora’nın CDN iş ortağı CDNetworks’ün Dynamic Web Acceleration hizmeti ile e-ticaret son kullanıcılarına alışveriş sepeti verimliliği sağladı.

Türkiye’de e-ticaretten, medyaya bir çok başarı öyküsüne birlikte imza atan Dora ve iş ortağı CDNetworks, content ve media acceleration (içerik ve media hızlandırma) hizmetleri ile müşterilerine başarı ve verimlilik katmaya devam ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.