Twitter hesabının sahibi fotoğrafın altına, 'Burada ne çeşit bir şeytanlık dönüyor?' notunu ekledi. Fotoğraf sosyal medyada 16 bin kez paylaşıldı. Söz konusu 'selfie'nin fotoğraf düzenleme programı 'Photoshop' ile mi değiştirildiği, yoksa aynalarla yapılan görsel bir illüzyon mu olduğu ise hala merak konusu.

Gittikleri müzede aile fotoğrafı çektirenlerin başına akıllara durgunluk veren bir olay geldi.

İngiltere’nin York kentinde Castle müzesini ziyaret eden bir çift hatıra fotoğrafları çekmeyi ihmal etmedi. Ancak John Burnside ve Shona Backhouse çektikleri fotoğraflardaki hayaletleri görünce şok oldu.

Korku filmlerindeki sahneleri aratmayan görüntülerde Viktoryan tarzı kıyafeti ile küçük kız çocuğu hayali görüntüsüyle arz-ı endam ediyor. İnsanın tüylerini ürperten olay başlarına gelen çift ; “Müzeyi dolaşırken bile hayaletlerin bizi izlediğini hissetmiştik. O korkunç an ne zaman aklımıza gelse hemen içimizi büyük bir ürperti kaplıyor ” dedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.