Dünya mobil kongresi son görüntüleri - Page 1

Nokia 105'in en büyük eksiklerinden biri şüphesiz kamerasının ve ses açma/kapama butonunun bulunmaması. Önümüzdeki haftalarda satışa sunulması beklenen cihaz Çin, Endonezya, Hindistan ve Nijerya gibi gelişmekte olan ülkelerdeki kullanıcılara ulaşacak.

Dünya mobil kongresi son görüntüleri - Page 2

Nokia'nın tanıttığı ikinci telefon ise yine başlangıç seviyesinde yer alan Nokia 301'di. 2.4 inç'lik ekranıyla Nokia 105'ten daha büyük bir ekrana sahip olan cihazda akıllı kamera ve 3.5G HSPA ağ teknolojisi de destekleniyor. Nokia Series 40 işletim sistemi altında çalışan cihaz, klasik fiziksel klavyesiyle geliyor. 3.2 megapiksel dahili kamerasıyla dikkat çeken Nokia 301, 20 saate kadar kesintisiz konuşma süresine imkan veriyor.

Dünya mobil kongresi son görüntüleri - Page 3

Tek ve çift SIM kartlı olmak üzere iki farklı modele sahip olan Nokia 301, Haziran ayından sonra 85 dolarlık fiyat etiketiyle 120'nin üzerindeki ülkede satışa sunulacak.

Dünya mobil kongresi son görüntüleri - Page 4

Nokia'nın bir diğer akıllı telefonu ise Lumia 720'ydi. Orta seviye akıllı telefon kategorisinde yer alan Lumia 720, 4.3 inç'lik bir ekrana sahip. Windows Phone 8 işletim sistemini kullanan cihazın dokunmatik ekran hassasiyeti ise yüksek ve oldukça hızlı tepki veriyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.