Dünyada'dan İlginç Olaylar - Page 1

Avustralya daki bir hayvanat bahçesin de ziyaretçiler yavru bukalemunları sevebiliyor. 5 cm uzunluğundaki yavruların elinizde gezdiğini görmek istiyorsanız isminizi bir listeye yazdırıyorsunuz. Ancak talep fazlalığından ötürü sıranın gelmesi haftalar sürebiliyor.

Dünyada'dan İlginç Olaylar - Page 2

Almanya da yaşayan adam eşinden boşandıktan sonra evindeki her şeyi ikiye bölüp yarısını kendisi almış yarısını da karısına bırakmış. Herşey derken gerçektende evde istisnasız ne varsa ikiye bölmüş

Dünyada'dan İlginç Olaylar - Page 3

Yüzünün yanmasını istemeyen bu Çinlilerin yüzlerinin yanmaması için bu tuhaf maskeleri takıyor. Plaj da garip görüntü verselerde hallerinden gayet memnunlar. Çünkü böylece yüzlerini güneşin yıpratıcı ışınlarından koruduklarını düşünüyorlar.

Dünyada'dan İlginç Olaylar - Page 4

Yaz gelince kumdan kaleler sahillerde boy göstermeye başlar. Tabi bazıları profesyoneller tarafından yapıldığı için olağanüstü oluyor. Bunların kumdan yapıldığını düşününce daha da etkileyici oluyorlar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.