Dünyadan çok tuhaf 7 takas hikayesi - Page 1

2. Zırh Almak İçin Alyansını Satan Adam
Eric Smith kız arkadaşına evlenme teklif edeceği gün ilişkisi bitti. Tam da yüzüğü almış bulunan genç adam ne yapacağını bilemedi. Yüzüğü bozduran Eric parasıyla gidip kendisine bir zırh aldı.

Dünyadan çok tuhaf 7 takas hikayesi - Page 2

3. iPhone Almak İçin Bebeklerini Satan Çift
Bu olay da Çin'de yaşandı. Zhang ve Teng adlı evli çift bebeklerini gazete ilanıyla 8000 dolara satışa çıkardı. Polis tarafından yakalanan çift bebeğe bakacak gelirleri olmadığından dolayı böyle bir şey yaptıklarını belirtti. Ancak, polis paranın izini sürdüğünde çiftin birer iPhone ve pahalı ayakkabılar aldığını öğrendi.

Dünyadan çok tuhaf 7 takas hikayesi - Page 3

4. Sevgilisine Çanta Almak İçin Böbreğini Satan Adam
Çantanın markası Hermes Kelly. Park adındaki genç adam sevgilisine yıldönümü hediyesi olarak bu çantadan almak istiyordu ama aylarca çalışıp gerekli parayı toplayamadı. Sonunda böbreğini satıp çantayı aldı. Ancak, çantayı aldıktan birkaç gün sonra kız Park'ı terk etti.

Dünyadan çok tuhaf 7 takas hikayesi - Page 4

5. Ailesine Ev Almak İçin Saçlarını Satan Kız
Natasha Moraes de Andrade 12 yaşında ve yaşayan bir Rapunzel. Saçlarını ve saçlarıyla uğraşmayı çok seviyordu. Ancak, ailesi fakir olduğundan onlara yardımcı olabilmek adına saçlarını sattı. Saçlarından gelen parayla ailesine yeni bir ev aldı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.