3- El ayak modeli: Başarılı bir model olabilmek için inanılmaz bir vücuda sahip olmanız gerekmiyor. Çekici elleriniz veya güzel ayaklarınız varsa, şöhret dünya sizi bekliyor. Ayrıca bazı ürünler için çirkin ayaklar veya eller aranıyor.

4- Kaydırak test edici: Bir su kaydırağı test edicinin sorumluluğu, ne kadar suya ihtiyaç duyduğunu, kaydırağın sonuna ne kadar sürede ulaşabildiğini ve ne kadar güvenli ve eğlenceli olduğunu görmek için slayttan birkaç kez kayması gerekir. Süper iş.

5- Cilt ürünleri onaylayıcı: Cilt bakım şirketleri için yüzdeki değişiklikleri hissetmek için insanlar çalışır. Yeni bir ürünü etkili olup olmadığına bakmak için ürünleri deniyor insanların yüzünü hissediyorlar. Aradaki farkı hissetmek için ciddi bir yetenek ve bilgiye ihtiyacınız var ve yüzdeki deneyiminize dayalı olarak belirli ürünleri onaylamak veya reddetmek büyük bir sorumluluk.

6- Kağıt havlu koklayıcı: Kağıt havluların ve mendillerin neredeyse hiçbir kokusu olmadığını fark etmişsinizdir. Bu bir rastlantı değil, Birileri Üreticiler için istenmeyen kokuların olmadığından emin olmak için kağıt havlu koklar.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.