Dünyadan sıra dışı meslekler

Dünyadan sıra dışı meslekler

Dünyadan sıra dışı meslekler - Page 1
3- El ayak modeli: Başarılı bir model olabilmek için inanılmaz bir vücuda sahip olmanız gerekmiyor. Çekici elleriniz veya güzel ayaklarınız varsa, şöhret dünya sizi bekliyor. Ayrıca bazı ürünler için çirkin ayaklar veya eller aranıyor.
Dünyadan sıra dışı meslekler - Page 2
4- Kaydırak test edici: Bir su kaydırağı test edicinin sorumluluğu, ne kadar suya ihtiyaç duyduğunu, kaydırağın sonuna ne kadar sürede ulaşabildiğini ve ne kadar güvenli ve eğlenceli olduğunu görmek için slayttan birkaç kez kayması gerekir. Süper iş.
Dünyadan sıra dışı meslekler - Page 3
5- Cilt ürünleri onaylayıcı: Cilt bakım şirketleri için yüzdeki değişiklikleri hissetmek için insanlar çalışır. Yeni bir ürünü etkili olup olmadığına bakmak için ürünleri deniyor insanların yüzünü hissediyorlar. Aradaki farkı hissetmek için ciddi bir yetenek ve bilgiye ihtiyacınız var ve yüzdeki deneyiminize dayalı olarak belirli ürünleri onaylamak veya reddetmek büyük bir sorumluluk.
Dünyadan sıra dışı meslekler - Page 4
6- Kağıt havlu koklayıcı: Kağıt havluların ve mendillerin neredeyse hiçbir kokusu olmadığını fark etmişsinizdir. Bu bir rastlantı değil, Birileri Üreticiler için istenmeyen kokuların olmadığından emin olmak için kağıt havlu koklar.