Güncel

Dünyanın en büyük Telekomünikasyon şirketi Cisco'da çalışmak ister misiniz?

Cisco, Türkiye’deki başarılı üniversite öğrencilerine staj olanakları sunuyor!

Dünyanın en büyük Telekomünikasyon şirketi Cisco'da çalışmak ister misiniz?

Cisco, Türkiye’deki başarılı üniversite öğrencilerinin yeteneklerini geliştirmek ve iş bulma olanaklarını artırmak için özel bir staj programı oluşturdu. Satış, mühendislik, finans, insan kaynakları, operasyon ve pazarlama departmanlarında sunulacak olan olanaklar ile stajyerler, 3 ila 12 ay boyunca edindikleri deneyimle iş yaşamına hazırlanacak. Titizlikle yapılacak bir seçim ve işe alım sürecinin ardından başarılı olan adaylar, derslerinden kalan boş zamanlara ve Cisco’daki ilgili departman yöneticilerinin ihtiyaçlarına göre ekibe katılabilecek.

Cisco’nun staj programına katılabilmek için öğrencilerin program dahilinde belirlenen üniversitelerde okuyor olmaları ve stajları süresince eğitimlerine devam etmeleri gerekiyor. İlgili departmandaki ihtiyaçlara göre stajlar, yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak düzenleniyor.

Programa katılmak isteyen öğrenciler, www.cisco.com adresi üzerinden “Careers” sayfasını ziyaret ederek “Europe and Emerging” bölümündeki “University Connection: Graduate Jobs and Internships” linkinden staj başvurusu yapabilecek. Öğrenciler tercih ettikleri departmanı, yeteneklerini ve ilgilerini, tercih ettikleri şehirleri, staj yapabilecekleri süreyi ve uygunluk durumlarını ekleyerek başvurularını tamamlayabilecek.

Cisco Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Rusya İşe Alım Lideri Şebnem Arıcan, “Orta Doğu’da ve özellikle Türkiye’de inovasyonu ve yaratıcılığı yönlendirecek olan genç yeteneklere bilişim sektöründe büyük ihtiyaç duyuluyor. Bu staj programıyla, Türkiye’deki öğrencilerin iş hayatına başarılı bir başlangıç yapmalarına katkıda bulunmak adına onları destekleyeceğiz. Öğrenciler teknolojiyle ilgili olan ve olmayan tüm projelere doğrudan dahil olma fırsatı bulacak. Daha önceki stajyerlerimizin büyük bir kısmı Cisco’da kariyerlerine devam ediyor. Cisco olarak özellikle yerel iş gücünde çeşitliliği destekleyen ve iş gücündeki kadın sayısını artırmayı hedefleyen çalışmalarımızı kararlı bir şekilde sürdürüyoruz. Ayrıca geleceğin Cisco marka elçileri olabilecek genç yetenekleri belirlemek için üniversitelerle birlikte de çalışıyoruz” dedi.

Sizde bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız bir an önce staj başvurunuzu yapın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.