ABD’deki Nevada Çölü’nde bulunan 51’inci bölge, dünyadaki tüm komplo teorisyenlerinin ilgisini çekiyor. Bugüne kadar, kale gibi korunan ve dünya ile bağlantısı olmayan bölge için UFO’ların saklandığı, doğaüstü deneylerin yapıldığı iddia edildi.

İşte bir devriye aracı. Devriye gezen bazı araçların plakaları üzerinde sadece sıfırlar var. Üsteki tüm diğer araçlar gibi beyaz renkte ve üzerinde hiçbir işaret ya da yazı yok.

Plakası boş, beyaz otobüsün, üssün personelini taşıdığı ve ayda iki kez bu yoldan geçtiği söyleniyor. "Servis otobüsü" dedikleri bu beyaz otobüslerin nereden kalktığı da muamma.

Las Vegas Havalanı’ndan her sabah üzerinde hiçbir yazı olmayan, uçuş kayıtlarında görünmeyen beyaz 7 Boeing uçağı kalkıyor, akşam saatlerinde iniyor. İçinden çıkan yüzlerde insan kalabalığa karışıp kayboluyor.Üssün pistine bu uçaklar sık sık inip kalkıyor. Ama onların da üzerinde hiç bir kayıt numarası ya da ablem yok.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.