Dünyanın en komik ödülleri Darvin ödülleri! - Page 1

İki soyguncu, Belçika’nın Dinant kentindeki bankanın ATM’sini açmak için bolca dinamit kullanmakla yetinmeyip makinenin içine gaz pompalamayı da ihmal etmediler. Ancak ikili, dinamitleri patlatmadan önce güvenli bir mesafeye uzaklaşmayı unutunca sonuç felaket oldu.

Dünyanın en komik ödülleri Darvin ödülleri! - Page 2

İsviçre'deki bir lokantada et kesme makinesi, kaza sonucu aşçıbaşının parmağını kopardı. Aşçıbaşı sigorta şirketinden tazminat istedi. Şirket aşçıbaşının kişisel bir ihmali olduğundan kuşkulandı ve uzmanlarından birini makineyi kontrol etmesi için gönderdi. Eksper kontrolü yaparken makineyi işletti ve parmağını kaybetti. Şirket sigorta parasını ödemek zorunda kaldı.

Dünyanın en komik ödülleri Darvin ödülleri! - Page 3

Chicago'da kar fırtınasından sonra, bir adam arabasını park edebilmek için evinin önündeki kar yığınını bir saat küreyerek temizledi ve kendine bir yer açtı. Arabasını alıp geldiği zaman o yere bir kadının kendi otomobilini park edivermiş olduğunu gördü ve sinirlenip silahıyla ateş ederek kadını öldürdü.

Dünyanın en komik ödülleri Darvin ödülleri! - Page 4

Zimbabwe'de 20 kadar akıl hastasını nakleden şoför hastalarını kaçırınca olanlar oldu. Beceriksizliğinin ortaya çıkmasını istemeyen şoför oradaki otobüs durağına gitti ve bekleyen yolculara onları bedavaya taşıyacağını söyledi. Sonra onları götürüp akıl hastanesine teslim etti ve kaçtı. Olayın içyüzü üç gün sonra anlaşılabildi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.