Güncel

Dünyanın en küçük kamerası: Insta360 Go

Dünyanın en küçük görüntü sabitleme özelliğine sahip kamerası olan Insta360 Go, hareketli ortamlarda video kayıt etme imkanı sunuyor.


Teknolojinin gelişmesiyle beraber küçülen cihazlar kervanına kameralar da katıldı. İyice küçülen bu cihazlara güzel bir örnek olan Insta360 Go, dünyanın en küçük görüntü sabitleme özelliğine sahip kamerası ünvanını taşıyor. Mıknatıslı tasarımı ile birçok yere tutturularak kullanılan kamera, video kayıt etme imkanı sunuyor. En fazla 1080p çözünürlüğünde saniyede 30 kare video kayıt edebilen kamera aynı zamanda IPX4 standardında suya ve toza dayanıklı bir gövdeye sahip.

Dünyanın en küçük kamerası: Insta360 Go

Insta360 Go sadece video değil aynı zamanda timelapse ve hyperlapse videolar da kayıt edebiliyor. Tam dolu pili ile üzerindeki depolama alanına 200'e kadar video görüntü saklayabilen kamera, bu görüntüleri Android ya da iOS işletim sistemli mobil cihazlara aktarabiliyor.

Yapay zeka destekli yazılımı ile videoları analiz edebilen kameranın 6 eksenli titreşim engelleme özelliği de bulunuyor. 

Kameranın belki de tek eksi yönü kayıt ettiği videolarda 30 saniye sınırır olması. Yani Insta360 Go ile çekim yaparken en fazla 30 saniye kayıt yapabiliyorsunuz. Şarj için kablosuz kulaklıklarda olduğu gibi özel bir kılıfa sahip olan cihazın ABD fiyatı 200 dolar olarak açıklandı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.