Violet Jessop gemilerde garson olarak çalışan genç bir kadın. İlk olarak Olympic adlı bir gemide kendisine iş buluyor. Ancak, bu gemi başka bir gemiyle çarpışıp batıyor. Violet bu kazadan sağ kurtuluyor. Bir yıl sonra kendisine Titanic'te iş buluyor. Titanic'in başına gelenler herkesçe malum. Ancak, oradan da sağ kurtulmayı biliyor. 1. dünya Savaşı sırasında da Britannic isimli bir gemide işe başlıyor. Ancak, bu gemi de mayına çarpıyor ve denizin dibini boyluyor. Kendisi yine hayatta kalıyor tabii.

Melanie Martinez Amerik'nın en şanssız kadını olarak tanınıyor. Sahip olduğu 4 evi de kasırgada kaybetmiş. Kendisine taşınmasını söyleyen arkadaşlarına ise tek bir sözü var. "Burası benim evim."

Erik Norrie zıpkınla balık avlayan bir genç. Yine balık avladığı bir gün köpekbalığı saldırısına uğramış ve az daha balığa yem oluyormuş. O olaydan kurtulduktan bir süre sonra kendisine yıldırım çarpmış. Ancak, yine hayatta kalmış. Tam her şey bitti derken bir de yılan tarafından sokulup zehirlenmiş. Son anda kurtarılmış. Ama, halinden gayet memnun. Yüzünde güller açıyor.

John Lyne adlı İngiliz gusülsüz gezdiği başına gelenlerden açık ve net anlaşılabilecek bir adam. 54 yıllık hayatında yaşamadığı kaza kalmamış. Tepesine yıldırım düşmüş, çığ altında kalmış, maden göçüğünde mahsur kalmış, 3 kez trafik kazası geçirmiş ve ağaçtan düşmüş ve daha birçok kaza... Kendisi dünyanın en şanssız adamlarından biri ancak anlaşılıyor ki, yaşayacak kadar şansı var.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.