Güncel

Dünyanın en seksi hakemi paylaşımlarıyla olay oldu

Dünyanın en seksi hakemi olarak tanınan Karolina Bojar dünya turuna çıktı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen hakem olay oldu.

Dünyanın en seksi hakemi paylaşımlarıyla olay oldu

Dünyanın en seksi hakemi olarak tanınan Karolina Bojar sosyal medya hesabında yaklaşık 150 bin takipçiye sahip. 24 yaşındaki Polonyalı hakem her paylaşımıyla kıs sürede sosyal medyada olay oluyor.

Şimdi kariyerine kısa bir süreliğine kariyerine ara veren genç hakem dünya turuna çıktı. Yeşil sahalardan uzak kalacağını açıklayan Bojar, seyahatleri sırasında sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündem oluyor.

Dünyanın en seksi hakemi paylaşımlarıyla olay oldu

hakem

Tatilden anılarını takipçileri ile paylaşan genç hakem kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuluyor. Polonyalı hakem sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kariyerine bir süreliğine mola verdiğini duyurdu

.Soyunma odasından paylaştığı bir gönderide “2021 yılının sonunda kendimle hesaplaştım. Son iki ay benim için yoğun ve verimli bir dönem oldu. 2021 yılında olanlar beklentilerimi aştı. Profesyonel olarak kendimi tatmin olmuş hissediyorum. Arzu edilen hedefe doğru ilerliyorum” ifadelerini kullandı. Bojar, “Önemli sporculardan oluşan bir sektörün parçası olmaktan gurur duyuyorum. Maçlara ve antremanlara her zaman üst seviyede hazırlandım. Şimdi uzun zamandır beklenen, rüya gibi ve hak edilmiş rahatlama zamanı.” dedi.

Sosyal medyada gördüğü büyük ilgi karşısında şaşırdığını ifade eden genç hakem hayranlarını hiç merakta bırakmadan sürekli paylaşımlar yapıyor. Sadece kadın hakem olduğu için bu kadar ilgi alması sizce normal mi? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.