Dünyanın en tuhaf insanları - Page 1

Bhagat: İKİZ KARDEŞİNİ KARNINDA TAŞIYAN ADAM Bhagat doğum yapıyor gibi görünse de aslında onun ikiz kardeşi karnından çıkarılıyordu. Bhagat dünyanın en tuhaf medikal durumuna sahipti; fetus in fetu (cenin içi cenin). Bu, cenin ikizinin içinde hapis kaldığında ortaya çıkan bir abnormalitedir.

Dünyanın en tuhaf insanları - Page 2

Yokoi: II. DÜNYA SAVAŞI'NDAN SONRA 28 YIL BOYUNCA SAKLANAN ADAM Emperyal Japon Ordusu askeri olan Shoichi Yokoi1941'de Guam'a gönderildi. 1944 yılında Amerikan kuvvetleri adayı yeniden ele geçirdiklerinde Yokoi saklanacak yer aradı.

Dünyanın en tuhaf insanları - Page 3

24 Ocak 1972'de Guam'ın gözlerden uzak bir bölgesinde iki ada sakini tarafından bulundu. 28 yıl boyunca yeraltındaki bir mağarada saklanmış olan asker II: Dünya Savaşı'nın bittiğini öğrendiyse de korkudan saklanmaya devam etti. "Japonya'ya canlı döndüğüm için utanç duyuyorum," diyen adam tozlu tüfeğini taşıyordu.

Dünyanın en tuhaf insanları - Page 4

Mehran: 1988'DEN BERİ HAVALİMANINDA YAŞAYAN ADAM Mehran Karimi Nasseri 8 Ağustos 1988'den beri Charles de Gaulle Havalimanı'nda yaşayan İranlı bir mülteci. Mahkum edildikten, işkence gördükten ve ülkesinden kovulduktan sonra Avrupa'daki sığınaklara başvurdu, fakat şansı yaver gitmedi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.