Ünlü viski markası Jack Daniel's kurucusu olan iş adamı Jack Daniel, şifresini unuttuğu için sinirlenerek kasasına tekme atar. Ayağını yaralayan Daniel bir süre sonra enfeksiyon kapar. Ayağındaki enfeksiyonun bacağına yayılması sonucu kangrenden ölür.

Avusturyalı Hans Steininger 1.4 metrelik sakalı ile meşhur olmuştur. 1567'da çıkan bir yangında, yanlışlıkla sakalına takılıp düşer ve boynunu kırılarak ölür.

1926 yılında dünyanın en büyük sihirbazlarından biri olan Harry Houdini, karın kaslarının güçlü olması ve atılan yumruklardan etkilenmemesiyle hava atar. Yapacağı gösteriye hazırlandığı bir gün McGill Üniversitesi öğrencileri Houdini'nin yanına uğrayarak karnına birçok yumruk atar. Houdini bu olaydan birkaç gün sonra apandisitinin patlamasıyla hayatını kaybeder.

1911 yılında içine girdiği bir tüple defalarca Niagara şelalesinden atlayan Sirk Sanatçısı Bobby Leach'in ölümü, yaptığı gösteriler kadar ilginç olmaz. Portakal yerken elinden düşürdüğü bıçağın ayağını kesmesi sonucu enfeksiyon kaparak, kangrenden ölür.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.