Güncel

Dünyanın en ünlü teknoloji insanları

Teknoloji ile ünlü olan yöneticiler.

Dünyanın en ünlü teknoloji insanları

Teknolojinin hayatımızdaki yeri gün geçtikçe daha da artıyor. Eskiye göre teknolojiye rağbet daha bol ve çoğu ürün hayatımızın olmazsa olmazlarından neredeyse. Teknoloji ürünlerinin popülerliği kadar o teknolojileri tasarlayanlarda kullanıcıların ilgi odağı.

Teknoloji firmaları ürünlerini ön plana çıkartmak için farklı yöntemlerle ürünlerini tanıtmaya çalışıyorlar. Bazıları firmalar da yöneticilerini ön plana çıkararak markanın ve hizmetin yıldızı yapıyorlar. Bu yöntem bazı firmalar için büyük yükseliş ve bol para kazanma olsa da bazıları için büyük bir yenilgi olarak sonuçlanıyor.

Teknoloji ile popüler olmuş teknoloji insanlarından bir örnek vermek gerekirse, dönemlerin en popüler akıllı telefonu iPhone'nun sayesinde ünlü olan Steve Jobs'u örnek gösterebiliriz. Tabi ki sadece Steve Jobs değil teknoloji ile ünlü olan, başka teknoloji adamları da var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.