Dünyanın en ürkütücü yerlerinden tüyler ürperten kareler

Dünyanın en ürkütücü yerlerinden tüyler ürperten kareler

Dünyanın en ürkütücü yerlerinden tüyler ürperten kareler - Page 1
Müzede ayrıca gömüldüğü yerde sabuna dönüşen bir kadın cesedi, 2 kafalı bir çocuk iskeleti gibi diğer korkunç şeyler görmek de mümkün.
Dünyanın en ürkütücü yerlerinden tüyler ürperten kareler - Page 2
Truk Lagoon (Mikronezya) Japon donanmasının büyük kısmı şu anda Hawai takımadalarının güneydoğusundaki Truk lagününün derinliklerinde yatıyor. Dalgıçlar için çok çekici olan bu hayalet donanmayı görmeye giden dalgıçların nerdeyse hiçbiri geri dönemedi.
Dünyanın en ürkütücü yerlerinden tüyler ürperten kareler - Page 3
Sonora Meksika’daki Cadı Pazarı Sonora’da küçük barakalarda kalan cadılar yoksulluk ve kafirliğin pençesine düşmüş insanları 10 dolara kurtaracaklarını vaat ediyorlar. Cadı pazarı geleceklerini öğrenmek isteyen Meksikalı yolcular ve turistlerle her gün dolup taşıyor. Burada gizemli iksirler yılan kanı ve şans getirdiğine inanılan kurutulmuş sinekkuşları da satılıyor.
Dünyanın en ürkütücü yerlerinden tüyler ürperten kareler - Page 4
Easter Island (Şili) Bu ada, taştan oyulmuş dev heykelleriyle ünlü. Heykeller merhamet diler gibi gökyüzüne bakıyorlar. Tuhaf olansa 20 metre yükseklikte ve 90 ton ağırlıkta bu dev heykelleri kimin yaptığını kimsenin bilmemesi. Adada heykeltıraşlık sanatından anlayan bir kişi bile yok!