Dünyanın en zengin YouTuber’ı

Forbes tarafından 2017 yılı için dünyanın en zengin YouTuber’ı olarak ilan edildi.
Dünyanın en zengin YouTuber’ı - Page 1
16 milyon takipçiye sahip olan YouTuber bu yıl 16.6 milyon dolar kazanarak en zengin YouTuber unvanının sahibi oldu. Dünyanın en büyük video platformu YouTube, gençlerin para kazanma aracı olurken bu durum milyonlarca doların kazanıldığı yeni bir mesleğin doğmasına da neden oluyor.
Dünyanın en zengin YouTuber’ı - Page 2
'YouTuber' olarak anılan bu kişiler platformun özel içerik üreticilerine verdiği reklam payı ile hatırı sayılır gelirler elde ediyor. 16 milyon takipçiye sahip olan YouTuber bu yıl 16.6 milyon dolar kazandı.
Dünyanın en zengin YouTuber’ı - Page 3
Dan Middleton ya da bilinen adı ile DanTDM, Forbes tarafından 2017 yılı için dünyanın en zengin YouTuber’ı olarak ilan edildi. 26 yaşındaki Dan Middleton’ın YouTube’da 16 milyon kişi tarafından takip edilen DanTDM adında bir oyun kanalı buluyor.
Dünyanın en zengin YouTuber’ı - Page 4
4 yıldır YouTube'a içerik üreten kullanıcının yaklaşık 3 bin videosu bulunuyor. İngiliz Daily Mail'e konuşan Dan Middleton, yaptığı işte yaş sınırı olmadığını belirtiyor.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.