Güncel

E-ticaret Akademi kapılarını yeniden açıyor!

E-ticaret Akademi 10 Kasım – 15 Aralık 2012 tarihleri için kapılarını yeniden açıyor.

E-ticaret Akademi kapılarını yeniden açıyor!

İst. Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü tarafından düzenlenen ve e-ticaret sektörünün en kapsamlı organizasyonu olarak kendini konumlandıran E-ticaret Akademi 10 Kasım – 15 Aralık 2012 tarihleri için kapılarını yeniden açıyor.

E-ticaret Akademi, geleceğin e-ticaret profesyonellerini ve girişimcilerini ağırlamayı, katılımcıların hem kendi aralarında hem de sektörden uzmanlarla olan etkileşimini maksimumda tutmayı hedefleyen bir oluşum.

1351685168_eakademi2-afis.jpg

E-ticaret sektöründen birçok uzmana danışılarak sektörün ihtiyacına yönelik hazırlanan 80+ saatlik yeni programda, seminerler, workshoplar, şirket gezileri, mentorluk günü, networking etkinlikleri, yatırımcıyla buluşma etkinliği, sektörden birçok uzmanın katılacağı kapanış kokteyli ve daha birçok alt etkinlik bulunmakta.

Otuzun üzerinde konuşmacının ve yüze yakın uzmanın yer alacağı Akademi sadece başvurusu onaylanan adayların kabul edildiği bir oluşum. 50 kişinin tüm programa katılmaya hak kazanacağı E-ticaret Akademi'de ayrıca gün, hafta ve modül katılımı için 10 ile 50 arasında günlük misafir katılımı olacak. 50 Kişiden biri olmak için son gün 31 Ekim 2012. Misafir başvuruları ise 1 Kasım 2012 itibariyle websitesinden alınmaya başlanacak.

İsimtescil.net'in ana sponsor, Webrazzi, ShiftDelete.Net, Reklamstore ve MedyaNet'in medya sponsoru olarak desteklediği E-ticaret Akademi'ye, e-ekonominin üreten tarafında yer almak ve networkünü genişletmek isteyen tüm katılımcılar davetlidir.

Program ücretsizdir, ayrıntılı bilgi http://eticaretakademi.org'da.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.