Güncel

E ticaretin CEO’ları yarın buluşuyor.

Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, Gittigidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı ve Markafoni CEO'su İlker Baydar, 11 Kasım 2015 Çarşamba günü Emarsys Academy’nin konuğu olacak.

E ticaretin CEO’ları yarın buluşuyor.

Dünyanın önde gelen e-posta, kişisel ürün tavsiye, sosyal ve mobil pazarlama çözüm sağlayıcılarından Avusturya merkezli teknoloji şirketi Emarsys, 11 Kasım Çarşamba günü saat 19:00’da düzenlenecek seminerde, e-ticaret sektörünün 3 önemli ismini ağırlayacak. Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, Gittigidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı ve Markafoni CEO'su İlker Baydar’ın konuk olacağı buluşmada, son yılların en hızlı büyüyen sektörlerinden biri olan e-ticaret sektörüyle ilgili merak edilen tüm detayların yanı sıra sektörün 2015 performansı ve geleceği masaya yatırılacak.

1447146118_1446796197gorsel21.png

Katılımın ücretsiz olduğu ve Workinton’da (Levent 199 Binası, Büyükdere Cad. No: 199) düzenlenecek buluşmaya katılmak isteyenler, http://bit.ly/1RxinW4 adresinden ücretsiz kayıt olabilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.