Güncel

E ticaretin CEO’ları yarın buluşuyor.

Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, Gittigidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı ve Markafoni CEO'su İlker Baydar, 11 Kasım 2015 Çarşamba günü Emarsys Academy’nin konuğu olacak.


Dünyanın önde gelen e-posta, kişisel ürün tavsiye, sosyal ve mobil pazarlama çözüm sağlayıcılarından Avusturya merkezli teknoloji şirketi Emarsys, 11 Kasım Çarşamba günü saat 19:00’da düzenlenecek seminerde, e-ticaret sektörünün 3 önemli ismini ağırlayacak. Kliksa Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, Gittigidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı ve Markafoni CEO'su İlker Baydar’ın konuk olacağı buluşmada, son yılların en hızlı büyüyen sektörlerinden biri olan e-ticaret sektörüyle ilgili merak edilen tüm detayların yanı sıra sektörün 2015 performansı ve geleceği masaya yatırılacak.

1447146118_1446796197gorsel21.png

Katılımın ücretsiz olduğu ve Workinton’da (Levent 199 Binası, Büyükdere Cad. No: 199) düzenlenecek buluşmaya katılmak isteyenler, http://bit.ly/1RxinW4 adresinden ücretsiz kayıt olabilecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.