eBay'da satışa sunulan en garip ürünler! - Page 1

- Satılık Bebek - Alman çift, verdiği ilanla 8 aylık bebeklerini açık artırmaya çıkardı. Bu ilanın yayınlanmasıyla birlikte, Alman polisi hemen harekete ve geçti çifti, "child trafficking" yani "çocuk ticareti" yaptığı gerekçesiyle gözaltına aldı. 23 yaşındaki genç anne ilanın "sadece şaka" olduğunu iddia etmesi Alman polisini ikna etmemiş olacak ki, küçük bebek hemen koruma altına alındı. İlanda şu cümleler yer alıyordu: "Bebeğimizi çok fazla ağladığı için satışa çıkarttık." İlanın yayınlanmasının ardından geçen süre içerisinde, doğal olarak tek bir teklif bile gelmedi. Zaten şikâyetlerin ardından, eBay ilanı hemen yayından kaldırdı.

eBay'da satışa sunulan en garip ürünler! - Page 2

- 750 El Bombası ve Bir Sovyet Roket Atarı - 42 yaşındaki David Sampson, birçok etkisiz hale getirilmiş silahı eBay üzerinden satmış. Sahip olduğu bu mühimmatların çoğunu yasal yollarla edinmiş olsa da David, Birinci Dünya Savaşı’ndan kalma Alman Luger tabanca, çift namlulu bir pompalı tüfek ve bir adet antik Belçika yapımı tabanca bulundurmaktan 5 yıl hapis yatmış.

eBay'da satışa sunulan en garip ürünler! - Page 3

- Papa’nın Şapkasına Benzeyen Doritos - Bunu kim alır demeyin, ünlülerin 'aşırı' hayranları olduğu gibi papa’nın da vardır bir 'aşırı' hayranı… Eh, ne de olsa kör satıcının bir kör alıcısı çıkarmış… Bir eBay kullanıcısı buna tam 1209$ ödedi…

eBay'da satışa sunulan en garip ürünler! - Page 4

- Hayalet Kavanozu - Evindeki bir kavanozun içinde hayalet olan biri onu satışa çıkarmış ve ilana hayalet içinden kaçarsa sorumluluk bende değildir gibi şeyler yazmış… 7 günün sonunda satın alınan kavanoza 50.922$ fiyat verilmiş ancak veren kişi ödememiş…

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.