Teori:

Stark'ların hayvanlara dönüşüp, zihinlerini konrol edebilme gibi tuhaf bir yetenekleri var. Birçok hayran sitesinde ortayan atılan teoriye göre, Robb Stark, öldürülmeden önce kurduna girdi ve kurt da öldürülünce başka bir hayvana dönüştü. Bunun mümkün olabileceğini gösteren kanıtlar da var.. Mesela Orell, zorda kaldığı zamanlarda kartalları kontrol edebiliyordu.

2. Jon Snow'un gerçek anne babası, Rhaegar Targaryen ve Lyanna Stark değil.
İnanmamız beklenen:

"R + L = J" şeklinde açıklanan Jon Snow'un yılan hikayesine dönmüş aile durumu, Rhaegar Targaryen'le Lyanna Stark'ın Jon Snow'un gerçek ebeveynleri olduğunu savunuyor. Genel inanışa göre, Lyanna Stark ölmeden önce, Eddard Stark'tan Jon Snow'u daima korumasını istiyor. E tabii, Eddard Stark, dizinin en baba, en onurlu gösterilen karakterlerinden biri.. Fakat Eddard, karısı Catelyn'i aldatmış olabilir mi?

Teori:

Evet aldatmış olabilir. George R.R. Martin, yaptığı bir açıklamada, hikayede "tamamıyla iyi" ya da "tamamıyla kötü" bir karakter olmadığını söylemişti. Şimdi Eddard Stark hayranları, "Ama Eddard hariiiç" diyecektir.. Fakat hayranların teorisine göre Eddard, Jon Snow'un gerçek babası. Bu durumda annesi de, ya Leydi Ashara Deyn ya da hemşire Wylla olabilir. Dizide biraz bahsedilmişti.

3. Jon Snow, Ak Yürüyenler'e (White Walkers) katılacak.
İnanmamız beklenen:

Jon Snow, halihazırda Duvar'da "Gece Bekçileri" (Night's Watch) ile birlikte takılıyor. Yeni sezona dair yayınlanan görüntülerde Jon Snow, Ak Yürüyenler'e karşı olan savaşta Mance Rayder'ı kendi tarafına çekmeye çalışıyor gibi görünüyor. Yani kısacası, Ak Yürüyenler'e karşı olarak gösteriliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.