Karayip Korsanları ''Ölü adamlar masal anlatamaz'' serinin beşinci filminin adı bu. Beşinci filmin senaryosu öncekilerden bağımsız olacak olan film 2017 yazında izleyicisiyle buluşacak. Başrolde filmin adeta vazgeçilmezi olan Johnny Depp oynuyor. Eşsiz karakter Sparrow yine ne çoraplar örecek başına merakla bekleniyor.

''My Name Is Bond'' 1962'den beri devam eden Bond serisi 24 kez beyaz perdede. Daniel Craig bu rolle iyice kaynaştı. Ünlü oyuncunun dördüncü kez Bond'u canlandıracağı filmde artık bir efsane olan Monica Belluci'de rol alıyor. Filmde Bond, Spectre isimli tehlikeli örgüte karşı mücadele edecek. Filmle buluşmaya az kaldı. Macera kasımda beyaz perdede kaldığı yerden devam ediyor.

Daha Hızlı, Daha Öfkeli... Türk seyircinin çok sevdiği Hızlı Ve Öfkeli hızını artırarak devam ediyor yoluna. Başrol oyuncusu Paul Walker'ın trafik kazası sonucu ölmesi son filmin vizyona girişini uzatsa da seyircinin yoğun ilgisi seriye devam etmede yapımcıları ikna etmişti. Sekizinci kez çekilecek olan film 2017'de meraklısıyla buluşacak.

3 Kuşak Süren Efsane Star Wars hayranları tam bitti diye düşünürken efsanenin yeniden devam ettiği haberleri ile büyük bir bekleyiş içerisine girmişti. Filmde Han Solo'yu yaşlı kurt Harrison Ford'un canlandıracağının bildirilmesi bile büyük cosku yaratırken onun dışında herşey bir sürpriz olacak. Filmle ilgili çok fazla bilgi verilmese de şimdiden gişede önemli bir iş yapacağını söylemek hata olmaz. Yıldız savaşları ''Güç Uyanıyor'' efsanenin finali olacak mı? Yoksa her şey yeniden mi başlıyor? Gösterim Aralık ayında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.