Elephone W2 Akıllı Saat Ön Siparişe Sunuldu

Elephone markasının W2 model isimli akıllı saati satışa çıkıyor

Elephone W2 Akıllı Saat Ön Siparişe Sunuldu

Bir süredir pazara sunduğu telefonlarla teknoloji gündeminde konuşulan Elephone, bu sefer de akıllı saat modeliyle haber konusu oldu. Elephone W2 isimli akıllı saatin ön siparişli satışları başladı.

1454241627_elephone-w2-kapak.png

 İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 

Alışılmış akıllı saatlerden daha farklı bir tasarıma sahip olan Elephone W2 modelinde görüntüleme ekranı yer almıyor. Bunun aksine verileri gösterebilmek için akıllı telefon ihtiyacı duyuyor. Bu, ilk etapta bir akıllı saat konsepti için handikap olarak görünse de, firma bu sayede tek bir saat pili ile 3 aya yakın pil ömrüne sahip olacağını belirtiyor.

1454241936_elephonew2smartwatch05.jpg

Elephone W2 modeline, uyku ve adım takip özellikleri yer alıyor. Bu sayede günlük yürüyüş ve uyku verilerini takip edebilirsiniz. Buna ek olarak uzaktan denklanşör özelliği de telefondaki kamerayı uzaktan yönetme imkanı sunuyor.

1454242125_elephonew2smartwatch.jpg

Oldukça şık bir bir tasarıma sahip olan Elephone W2'nin sahip olduğu IP53 sertifikası ise toza ve su sıçramalarına karşı dayanıklı olduğunu gösteriyor. Bluetooth 4.0 üzerinden bağlantı kuran saatin fiyatı ise 80$ olarak belirlendi. Elephone'nun sitesi üzerinden de W2 akıllı saati inceleyebilirsiniz.