Güncel

Elon Musk "Manchester'ı satın alacağım" tweeti ile olay oldu!

Attığı tweetler ile sık sık gündeme gelen Elon Musk heyecan verici yeni bir tweeti ile gündeme oturdu. Musk spor kulübü Manchester'ı satın alacağını söyledi.

Elon Musk "Manchester'ı satın alacağım" tweeti ile olay oldu!

Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlar ile sık sık gündeme oturuyor. Son dönemlerde Twitter'ı satın alıp almayacağı konusu ile gündemde olan Musk şimdi de bir spor kulübünü satın almaktan söz etti. Musk, sosyal medya hesabından futbol dünyasını ayağa kaldıran bir paylaşımda bulundu. Tesla CEO'su "Manchester United'i satın alacağım" tweetini atınca ortalık karıştı. Kısa sürede şaka yaptığını açıklayan Musk sosyal medyayı karıştırdı.

Elon Musk "Manchester'ı satın alacağım" tweeti ile olay oldu!

Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk, attığı bir tweetle bu sefer de futbol dünyasında karışıklığa neden oldu. Geçtiğimiz dönemlerde 44 milyar dolar karşılığında Twitter'ı satın alacağını iddia eden Musk Twitter'ın bot hesaplar konusunda dürüst davranmadığını iddia ederek bu davasından geri çekildi. Mahkemeye taşınan olayla ilgili süreç devam ederken Musk'tan tekrar ortalığı karıştıran bir tweet geldi.

Hemen ardından şaka yaptığını açıklayan Musk sosyal medyada tekrar gündeme oturdu. Twitter üzerinde ciddi bir kitleye sahip olan Tesla CEO'su dönem dönem attığı kripto para tweetleri ile de gündemden düşmüyor. Adeta piyasayı yönlendiren Musk Dogecoin hakkında attığı tweetler ile gündeme oturmuştu. Söz konusu spor kulübünü satın almayacak olsa da Twitter'ı satın alma süreci hala devam ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.