Güncel

Elon Musk yanlışlıkla telefon numarasını paylaştı

Gün içerisindeki iş yoğunluğu nedeniyle hata yapanlar kervanına son olarak Elon Musk katıldı. Musk, yanlışlıkla telefon numarasını Twitter'dan...


Güç içerisindeki iş yoğunluğu nedeniyle hata yapan son kurban dünyaca ünlü mucit Elon Musk oldu. Musk, yalnışlıkla telefon numarasını Twitter'dan paylaştı.

Twitter'da aktifliğiyle bilinen Tesla, SpaceX gibi dev firmalardan da tanıdığımız Elon Musk'ın son hatası bağını ağrıtacak. Yaklaşık 17 milyon takipçisi bulunan Musk'ın hatası CNBC'nin gözünden kaçmadı. Oculus'un CTO'su John Carmarck'a attığı görülen Tweet'in içerisinde kendi numarası yazıyordu. İşte o Tweet:

CNBC editörleri Elon Musk'ın paylaştığı numarayı arayarak teyit etmek istedi. Kapalı  olduğu anlaşılan telefonun arama sırasındaki müziği ise God of War'dan bilinen Kratos sözleri oldu. Sözlerin anlamı ise, "Tanrıların yardımıyla sonunda yaptın, bir şekilde yolunu buldun ve bana gelmeyi başardın. Sana tebriklerimi ve saygılarımı sunuyorum" şeklinde.

Elon Musk, numaralı Tweet'i silse de onu paylaşması hakkında bir açıklama yapmadı. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.