Elvin Levinler'in yoga pozu alay konusu oldu

Sosyal medyada son günlerde ünlülerin yoga pozları oldukça popüler halde. Bu sefer de Elvin Levinler'in yoga pozu gündeme oturdu. İşte detaylar.

Elvin Levinler'in yoga pozu alay konusu oldu

Elvin Levinler verdiği yoga pozuyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Alemin Kıralı, İnadına Aşk gibi dizilerde karşımıza çıkan Elvin Levinler verdiği yoga pozlarıyla dalga konusu oldu.

33 yaşındaki oyuncu verdiği bir poz yüzünden sosyal medyanın dilinden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde de Şeyma Subaşı'nın direk dansı sosyal medyada konuşulmuştu. 2022 yılına girdiğimiz ilk günlerde külotlu çorapla yoga akımı da gündeme gelmişti. Görünüşe göre bu yıl ünlülerin yoga pozları gibi haberler sosyal medyada dolanacak. İşte Elvin Levinler'in dillere düşen pozu.

Elvin Levinler'in yoga pozu alay konusu oldu

elvin

Elvin Levinler 24 Nisan 1988 yılında doğmuş. Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nin ardından burslu olarak Koç Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan oyuncu şu anda ekranlarda çok görünmüyor. Üniversite yıllarında Türk Atlantik Gençlik Konseyi'nin Genel Sekreteri olarak yurt dışında konferanslara katılarak Türkiye'yi temsil etmiş. Aynı zamanda Özlem Güzel Dans ve Müzik Okulu’nda aldığı bale eğitimini 2011'de Millî Eğitim Bakanlığı ve Royal Akademisi'nden bale öğretmenliği diploması alarak tamamladı.

Takipçilerine "10 dakika da olsa bugün hareket ettin mi?" sorusuyla seslenen Levinler,: "Kurumuş bir toprağa foşur foşur su dökersen ne olur? Hem su boşa gider, hem de toprak çatlar; kırılır ve hiçbir verim alamazsın. Pratiğin de (dilerim ömür boyu devam edecek) bir süreç olduğunu anlarsınız" ifadelerini kullandı.