Güncel

EMEA bölgesinin En İyi Çağrı Merkezi seçildi

Türk Telekom iştiraki AssisTT, EMEA bölgesinin En İyi Çağrı Merkezi seçildi


Türk Telekom’un çağrı merkezi iştiraki AssisTT, tüm dünyada çağrı merkezi sektörünün en prestijli ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilen ve 50 ülkeden 1600 adayın yarıştığı “Contact Center World EMEA” ödüllerinde büyük bir başarıya imza attı. "En İyi Çağrı Merkezi" kategorisinde birincilik ödülünü kazanan AssisTT,  "En İyi Teknoloji İnovasyonu" kategorisinde ikinci ve "En İyi İşe Alım Kampanyası" kategorisinde de üçüncü oldu. AssisTT, “En İyi Çağrı Merkezi” kategorisindeki birinciliğiyle, Kasım ayında Las Vegas'ta düzenlenecek dünya finallerinde de yarışacak.

“Başarımızı uluslararası arenada bir kez daha tescilledik”

Aldıkları ödüllerle AssisTT ve Türkiye adına onur duyduklarını kaydeden AssisTT Genel Müdürü Ali Dülgeroğlu,şu açıklamayı yaptı:“Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezi olarak, yenilikçi teknolojilerle sektörümüze yön veriyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle, geleneksel çağrı merkezinin işlevini değiştiriyoruz. Tüm bu özelliklerimizle aldığımız ödüllerle  başarımızı uluslararası arenada bir kez daha tescilledik. Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi olarak müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak, başarılarımızı daha yükseklere taşımak ve ülkemize yeni ödüller kazandırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu değerli ödülü almamızda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”  

1465040436_assisttodul.jpg

AssistTT’in ödüllerde öne çıkan özellikleri

AssisTT’in en iyi çağrı merkezi seçilmesinde, yaklaşık 10 bin kişilik insan gücünü etkin bir şekilde yöneterek farklı sektörlerdeki müşterilerine esnek çözümler sunması etkili oldu.  AssisTT performans denetleme sisteminin tamamen otomatize edilmesindeki başarısı sayesinde ‘En İyi Teknoloji İnovasyonu’ kategorisinde ikinci,  ayrıca yaptığı özel anlaşma ile tüm Türkiye’deki yaygın İŞKUR ağının çok sayıda adaya başarıyla ulaşmasıyla da ‘En İyi İşe Alım Kampanyası’ kategorisinde üçüncü oldu.

İngiltere’nin başkenti Londra’da 3 Haziran 2016 Cuma günü düzenlenen törenle sahiplerini bulan Contact World EMEA Ödülleri bu yıl 11. kez düzenledi. Contact Center World Awards, iki aşamada gerçekleştiriliyor. İlk aşamada; Kuzey ve Güney Amerika, Asya Pasifik ve Avrupa, Ortadoğu ve Afrika olmak üzere üç bölgede seçmeler yapılıyor. Bölge finallerinde başarılı olan çağrı merkezi şirketleri, sonraki aşamada dünya finallerinde yarışmaya hak kazanıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.