En acayip organ rekorları - Page 1

GERÇEKTEN "BİR KARIŞ BEL"
Cathie Jung Dünyanın en ince belli kadını 38 santim

Cathie Jung'ın inanılmaz ince beli kırılması zor bir rekorun da sahibi ayrıca. Bu bele sahip olmak için yıllarca korse giyen kadın 38 santimlik beliyle yaşayan en ince belli kadını. Ancak ondan daha ince belli olan Ethel Granger 33 santim ile eğer hala yaşıyor olsaydı rekoru elinde tutacaktı.

En acayip organ rekorları - Page 2

ONUN YANINDA "BACAK KADAR BOYUNUZ" VAR
Svetlana Pankratova

1 Metre 32 santimden uzunluğunda bacaklarıyla dünyanın en uzun bacaklı kadını Svetlana Pankratova... Rus kadınlarının güzelliğiyle ünlü olmasının yanı sıra genç kadın uzun bacaklarıyla da bu ünvanlara bir yenisini eklemiş.
Genç kadın 2009 yılında Guiness Rekorlar Kitabı'na girdi.

En acayip organ rekorları - Page 3

BİR TÜRK'ÜN REKORLAR KİTABINA GİRİŞİ

Mehmet Özyürek
Ve işte listenin Türk rekortmeni... Bir Türk hangi organıyla Guiness Rekorlar Kitabı'na girdi diye sorarsanız tabii ki de burnu. Denyanın en çok burun ameliyatının yapıldığı ülkelerin başında gelen Türkiye bu konuda rekor sahibi. Artvinli Mehmet Özyürek 1949 doğumlu ve 2007 yılında 8.8 santimlik burnuyla rekorlar kitabına girmeyi başardı.

En acayip organ rekorları - Page 4

"SENİN DİLİN ÇOK UZADI"

Annika IrmlerEğer Annika Türkiye'de olsaydı hemen her gün "Senin dilin çok uzadı" esprisine maruz kalacaktı. Çünkü o dünyanın en uzun dilli kadını. 7 santim uzunluğunda bir dile sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.