En akıllı telefon hangisi?Fiyatları ile - Page 1

Samsung'un akıllı cepleri, yüksek kontrastlı AMOLED dokunmatik ekranları ile öne çıkıyor. Samsung'un başarısında Galaxy S serisinin olduğu kadar Apple ile olan patent çekismesinin de payı var. Koreli devin başarısının diğer bir sırrı ise cep portföyünün çok geniş olması.

En akıllı telefon hangisi?Fiyatları ile - Page 2

Samsung'un amiral gemisi: Galaxy S3

Değerlendirme: Kamerası, ekranı ve işlemcisi ile cep pazarını sallayan Galaxy S3'e "bir numaralı cep" demekte sakınca görmüyoruz. S3, Samsung'a özel Smart Stay, Pop-up play gibi özelliklerle geliyor.

Özellikleri: 4.8 inç Super AMOLED ekran, 1.4GHz dört çekirdekli işlemci, Wi-Fi n, HSPA+, genişletilebilir bellek (microSD ile), 8MP kamera, GPS, NFC, Bluetooth, USB, dört bant GSM.

İşletim sistemi: Android 4.1 (güncellemeyle).

Fiyatı: 1.530 TL

En akıllı telefon hangisi?Fiyatları ile - Page 3

Samsung hayranları için: Galaxy Note 2

Değerlendirme: Devasa ekranlı cep, çok rahat kullanılabilen kalemi ve Android'e getirdiği çoklu görev gibi ek işlevleriyle Samsung severleri cezbediyor.

Özellikleri: 5.5 inç Super AMOLED dokunmatik ekran, S-pen stylus girişi, 1.6GHz dört çekirdekli işlemci, HSPA+, Wi-Fi, 8MP kamera, GPS, genişletilebilir depolama (microSD ile), USB, Bluetooth, dört bant GSM.

İşletim sistemi: Android 4.1 ve Samsung'un TouchWiz kullanıcı arayüzü.

Fiyatı: 1.800 TL

En akıllı telefon hangisi?Fiyatları ile - Page 4

Uygun Fiyat: Samsung Galaxy Ace 2

Değerlendirme: Uygun fiyata Samsung kalitesini size sunan Ace 2, iyi ve hızlı dokunmatik arayüzü, uzun pil ömrüyle öne çıkıyor.

Özellikleri: 3.8 inç dokunmatik ekran, 800MHz çift çekirdekli işlemci, Wi-Fi, HSDPA, GPS, 5MP kamera, genişletilebilir bellek (microSD), Bluetooth, USB, dört bantlı GSM.

İşletim sistemi: Android 2.3.6 ve Samsung'u TouchWiz kullanıcı arayüzü.

Fiyatı: 579 TL

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.