Emily Chang/ San Francisco'da yaşayan Emily Chang Ideacodes adlı şirkette çalışıyor. Ayrıca kocası ile birlikte kurduğu Max Kiesler web dev / tasarım mağazası da bulunuyor. Emily'nin tasarımları oldukça da tanınıyor.

Amanda Wixted/ Amanda Wixted bir oyun programcısı ve iPhone oyunları için Zynga'da çalışıyor. Aslında, iPhone için Farmville oyununun bir numaralı sorumlusu olduğunu söyleyebiliriz. Zynga'ya gitmeden önce Amanda, Pac-Man'de çalışıyordu. Wixted, App Store'daki en popüler 10 iPhone oyununda onun eseri var.

Pamela Fox/ Güney Kaliforniya Üniversite'sinde Bilgisayar Bilimleri Bölümünden mezun olduktan sonra 3D animasyon ve dilbilimi konularında iyi bir lisans ve master dereceleri aldı. O bir Geliştirici olarak Google için Sidney, Avustralya'da büyük çalışmalar yaptı.

Jeri Ellsworth/ Jeri Ellsworth kendini çok iyi yetiştirmiş. Elektrik ve makine mühendisi olan Jeri,bilgisayar çipi tasarımcı ve bu konuda da oldukça uzman. Kendisinin çocukken Commodore 64 kılavuzları okuyarak proglamayı öğrendiğine dair bilgiler var. Ellsworth, Oregon'da yaşayan bir danışman olarak çalışıyor, ve langırt makinelerine karşı ciddi bir tutkusu var.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.