En çok kiminle sosyalleştiniz?

AYARLAR BÖLÜMÜNDE: KULLANIMYeni özelliği kullanmak için WhatsApp uygulaması içerisinde bulunan 'ayarlar' kısmına girmeniz buradan 'hesap' seçeneğine tıkladıktan sonra 'şebeke kullanımı" seçeneğini aktif hale getirmeniz yeterli oluyor.Bu sayede WhatsApp'ın bir muhasebeci gibi bugüne dek tuttuğu kullanım ayrıntılarını görebiliyorsunuz.
En çok kiminle sosyalleştiniz? - Page 1
AYARLAR BÖLÜMÜNDE: KULLANIM
Yeni özelliği kullanmak için WhatsApp uygulaması içerisinde bulunan 'ayarlar' kısmına girmeniz buradan 'hesap' seçeneğine tıkladıktan sonra 'şebeke kullanımı" seçeneğini aktif hale getirmeniz yeterli oluyor.

Bu sayede WhatsApp'ın bir muhasebeci gibi bugüne dek tuttuğu kullanım ayrıntılarını görebiliyorsunuz.
En çok kiminle sosyalleştiniz? - Page 2
ARKADAŞ LİSTEMİN AYRINTILARI
Bu işlemin ardından kısa sürede bugüne kadarki WhatsApp mesajlaşmalarınızı hesaplayan uygulama, en çok kimlerle görüştüğününüz ve WhatsApp üzerinden ne kadar MB'lık paylaşımda bulunduğunuzu gösteriyor. Söz konusu özellik şu an için iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda kullanılabiliyor.
En çok kiminle sosyalleştiniz? - Page 3
WHATSAPP BUNUN İÇİN ÇOK DEĞERLİ
800 milyon aktif kullanıcısı olan WhatsApp kuşkusuz son zamanların en popüler mesajlaşma uygulaması. Peki WhatsApp'ın tüm özelliklerine hakim misiniz?

Çoğu kullanıcının bilmediği 10 WhatsApp özelliğini sizler için derledik.
En çok kiminle sosyalleştiniz? - Page 4
BİRDEN FAZLA WHATSAPP MESSENGER KULLANIN
Eğer çift sim karta sahip bir cihaz kullanıyorsanız ve iki hattınız için de WhatsApp Messenger’ı kullanmak istiyorsanız, Google Play üzerinde yer almakta olan SwitchMe uygulamasını kullanabilirsiniz.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.