Winamp 5: Lama
Winamp 5'de Modern skin'ini seçin ve oynatıcıyı ortadaki iki hoparlör görünecek şekilde genişletin. Bu hoparlörlerin arasında iki piksellik bir nokta bulunuyor. Ctrl+Alt+Shift tuşlarını basılı tutarken bu noktaya farenin sol tuşu ile tıklarsanız, hoparlörlerin olduğu yerde lamalar belirecektir.

Wolfram Alpha: hiç de bilimsel değil
Wolfram Alpha, sorduğunuz sorulara bilimsel cevaplar verebiliyor. Ancak Wolfram görünüşe bakılırsa aynı zamanda bir filozof ve müzik meraklısı, özellikle de bir Bob Dylan hayranı.

Wolfram Alpha'ya "How many roads must a man walk down before you can call him a man?" sorusunu sorduğunuzda aldığınız cevap, şu oluyor: "The answer, my friend, is blowin 'in the Wind."

Facebook: baş aşağı
Facebook'da dilinizi "English (Upside Down)" olarak değiştirdiğinizde ilginç bir perspektif değişikliği ile karşılaşacaksınız.

Windows 7: GodMode
Windows 7'de "tanrı modu"nu etkinleşirmek ve sisteminizin kontrolünü elinize almak için masaüstünüzde GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} adında yeni bir klasör oluşturun.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.