Siz sosyal medyayı önemsiyorsanız bunlarada göz atmanız da fayda var. Bakın bu yollarla etkileyici bir profil fotoğrafına sahip olacaksınız.
Selfieden uzak durun

Koltukta uzanmış rastgele selfie çekerken en güzel fotoğraflarınızdan birini yakalamış olabilirsiniz ancak bunu şimdilik arşivinize saklayın. Emin olun başkası tarafından çekilmiş, doğal bir fotoğraf, yeni insanlarla tanışmak için çok daha fazla işe yarar. Üstelik bunun için profesyonel bir fotoğrafçıya ihtiyacınız yok.

Yakın bir arkadaşınıza rica ederek mükemmel bir fotoğrafa sahip olabilirsiniz. Hali hazırda böyle fotoğraflarınız varsa da profilinize koymak için seçtiğiniz karenin bundan uzun yıllar önce çekilmiş, saç renginizin bile farklı olduğu ergenlik fotoğraflarınızdan değil de güncel fotoğraflarınızdan olmasına dikkat edin.

Kendiniz olun
Profil fotoğrafınızı en etkili kullanmanın 5 yolu Eğer profil fotoğrafınızda aileniz, arkadaşlarınız ya da evcil hayvanınız yer alıyorsa, silin.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.