Esprilerin favorisi olmuştu bir zamanlar 'Güzel ama bir Alex değil.' Fenerbahçe'nin sevilen futbolcusu, kaptanı, golcüsüydü Alex. Gelişi kadar gidişi de olaylı oldu. Twitter hesabından 'Kontratımı sonlandırdım. Hayatımın en üzücü imzası oldu. Fenerbahçe bir oyuncu kaybetti ama bir taraftar kazandı. Her şey için teşekkürler.' tweetiyle gideceğini duyurdu. Bunu yazan Alex olamaz şaşkınlığıyla tam 59 bin 350 kişi RT yaptı, 14 bin 470 kişi de favoriye aldı.

Gezi Parkı'nın toplumsal bir hareket olmasına öncülük eden Twitter'da uzun süre Gezi'yle bağlantılı olaylar konuşuldu. Gezi'nin en ateşli günlerinde oyuncuların desteği dikkat çekmişti. O isimlerden biri de Memet Ali Alabora'ydı. 'Mesele Gezi Parkı değil arkadaş, sen hala anlamadın mı? Hadi gel. #direngeziparkı' tweeti 24 bin 214 RT, 4 bin 741 favori aldı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 'İnsan gerçekten hayret ediyor' tweeti 23 bin 291 RT, 8 bin 952 favori alarak listede dördüncü sırada yer aldı.

Gazeteci Mehmet Ali Birand, ana haber bültenlerindeki doğallığıyla dikkat çeken bir isimdi. Vefatından önce oğlu Umur Birand’ın babasının hesabından attığı 'Ben Umur Birand, babam halen yoğun bakımda. İyileşmesi için dua ediyoruz. Gösterdiğiniz sıcak ilgi için çok teşekkürler.' tweeti 19 bin 541 RT, bin 623 favori almıştı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.