Dambıl şeklinde Saat. Sabah uyanmak ve spor yapmak zor mu geliyor? Dert etmeyin çözümü kolay. İçinde alarm bulunan bu 10 kg’lık dambıl şeklindeki çalar saati susturmak istiyorsanız, tam 30 defa kaldırıp indirmeniz gerekiyor! Sizi hem uyandırıyor hem de sabah sporunuza vesile oluyor.

TwitterPeek.TwitterPeek oldukça garip bir cihaz. Günümüz cihazları ile hemen her şeyi yapabiliyorken, bu cihaz ile yapabileceğiniz tek şey Twitter’a girip tweet atmak ve gelen tweetleri okumak. Sadece Twitter için üretilmiş bu çok fonksiyonel cihazın fiyatı ise yalnızca 200$!

Topuklu Hoparlör.Her ne kadar şık görünseler de onlar aslında birer hoparlör! Tuhaf bir tasarıma sahip olan ve enerjisini USB kablosuyla bilgisayardan alan bu topuklu ayakkabı şeklindeki hoparlörleri, bir bilgisayar veya mp3 çalara bağlayarak müzik dinleyebilirsiniz.

Alarmlı Uçan Saat.Eğer siz de sabahları uyanmakta zorlanıyor, çalar saati kapatıp uyumaya devam ediyorsanız bu saat tam size göre. Üzerinde bir pervane bulunan çalar saat, sizin kurduğunuz saatte çalmaya başlıyor ve aynı zamanda havalanıyor. Durdurmanın tek yoluysa yatağınızdan kalkmak ve uçan saati yakalamak!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.