Her yıl coşkuyla kutlanan ve heyecanla beklenen bir önemli gün daha geldi, çattı. Mayıs ayının ikinci haftasının gelmesi ile birlikte anneler günü mesajları yine trend listesinin başında yer alıyor. Bizleri büyüten ve bugünlere gelmemizi sağlayan hayattaki en değerli varlığımız annelerimiz için belki de en değerli gün. Resimli anneler günü kutlama mesajları ile bugün için hazırladığınız hediyelere duygusal bir anlam katabilirsiniz. Bu mesajları sosyal medyada, SMS ya da WhatsApp olarak annenizle paylaşabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları da ona gönderip gönlünü alabilirsiniz. Bu yıl 13 Mayıs 2018'de kutlanan Anneler Günü için hazırladığımız mesajları sizlerle paylaşıyoruz. Tüm annelerin bu özel günü kutlu olsun.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem…Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.