En güzel Kadir Gecesi mesajları - 2020 - Page 1

İslam alemi için büyük öneme sahip olan ve bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi 19 Mayıs 2019 Salı günü dünya çapında milyonlarca müslüman tarafından ibadetle, namazlarla idrak edilecek.


Teknolojioku.com olarak Kadir Gecenizi şimdiden kutluyor ve hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizler için derlediğimiz resimli Kadir Gecesi mesajları ile kısa ve özlü güzel sözlerin bulunduğu içeriğimize hep birlikte göz atalım.


İşte en güzel Kadir Gecesi mesajları;

En güzel Kadir Gecesi mesajları - 2020 - Page 2

 Rabbim dualı bir hayat yaşayan, duasını hayatına taşıyan, başkalarının duasını alan ve duası kabul olan kullarından eylesin inşallah. Hayırlı Kandiller.

En güzel Kadir Gecesi mesajları - 2020 - Page 3

Semanın kapılarının açılıp rahmetin sağanak, sağanak yağdığı bu günde duşen damlaların sizi ailece sırıl sıklam etmesi dileğiyle.Kandiliniz Kutlu olsun.

En güzel Kadir Gecesi mesajları - 2020 - Page 4

Ya Rabbi! Hayatımızı Kur'an ve Sünnet çizgisinde Hak dostluğu, takva, azimet ve ihsan şuuru çerçevesinde yaşat. (Amin) Kadir Gecemiz Mübarek Olsun.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.