En güzel Kurban Bayramı mesajları - 2018

Bir mübarek Kurban Bayramı'na daha erişmiş bulunuyoruz. En güzel, en kısa, en anlamlı ve en güncel Kurban Bayramı mesajlarını sizler için bir araya getirdik.
En güzel Kurban Bayramı mesajları - 2018 - Page 1
Bu yıl 21 Ağustos 2018 Salı günü başlayan Kurban Bayramı tüm müslüman aleminde kutlanıyor. Biz de sizler için bu bayramda sevdiklerinizle SMS ya da anında mesajlaşma uygulamaları ile paylaşabileceğiniz mesajları bir araya getirdik. Sevdiklerinizi hatırlayıp değer verdiğinizi göstermenin en güzel yolu da bayramda en güzel mesaj göndermek olacaktır. İşte en güzel ve en yeni Kurban Bayramı mesajları:
En güzel Kurban Bayramı mesajları - 2018 - Page 2
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
En güzel Kurban Bayramı mesajları - 2018 - Page 3
Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katli, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun…
En güzel Kurban Bayramı mesajları - 2018 - Page 4
Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Nice Kurban Bayramlarına…
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.