En güzel Ramazan Bayramı mesajları - 2020 - Page 1

24 Mayıs 2020 Pazar günü başlayacak olan ramazan bayramında sevdiklerinize bayram mesajı yollayıp bayramlarını tebrik edebilirsiniz. Bir yanda 11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif'i uğurlayacak olmamızın hüznü, diğer yanda ise bayam sevinci.


Elbette bu bayram diğer bayramlara nazaran biraz buruk geçecek. Zira koronavirüs salgınından korunma amacı ile uygulanan soğa çıkma yasağı sevdiklerimizi yakından görmemize engel oluyor. Ancak bu yasakların bu salgından korunma amaçlı olduğu gerçeğini de unutmamamız gerekli. Salgın hala devam ediyor, unutmayalım!


Belki bu bayram büyüklerimizin ellerini öpemeyeceğiz, sevdiklerimize doya doya sarılmayacağız. Ama elbette bu durum Ramazan bayramını kutlamamıza engel değil. Her ne kadar aslını yaşatmayacak olsa da sevdiklerimizin bayram tebriğini görüntülü görüşme ile gerçekleştirebilir, onları birbirinden güzel resimli ve kısa cümleli mesajlar ile mutlu edebiliriz.


Teknolojioku olarak bizler de şimdiden siz değerli okuyucularımızın Ramazan bayramını en içten dileklerimiz ile kutluyoruz. Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun inşallah.


Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan, bu anlamda sizler için hazırlamış olduğumuz birbirinden güzel resimli bayram mesajları ile siz değerli okuyucularımızı başbaşa bırakalım.


İşte en güzel Ramazan Bayramı mesajları;

En güzel Ramazan Bayramı mesajları - 2020 - Page 2

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları - 2020 - Page 3

Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek ramazan Bayramınızı Kutlarım.

En güzel Ramazan Bayramı mesajları - 2020 - Page 4

Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.