İlk teknolojik ürünümüz bir ayna. İlk bakışta standart bir ürün gibi görünün bu ayna aslında dijital bir ekran. Müzik dinleme, fotoğraf çekme ve uygulama indirme gibi özellikleri bulunan aynı ek olarak YouTube videolarını izleme imkanı da sunuyor. Tamamen dijital bir ayna olan ürün Seura isimli firma tarafından geliştirilmiş. Dokunmatik ekranlı dijital ayna sesli komutları da algılayabiliyor. Üzerinde Android işletim sistemi bulunduğundan uygulama vs yüklemek sıkıntı olmuyor.

Bir diğer ilginç ürün ise sözleriniz ağzınızdan çıktığı an tercüme eden ve bunun için internet bağlantısına ihtiyaç duymayan İli isimli cihaz. Çift taraflı çeviri yapabilen bu ürün Japonca için kullanılabiliyor. Oldukça iye çeviri yapabilen ürün şimdilik İngilizce-Japonca desteği sunuyor. Uzaktan kumandaya benzeyen ürün üzerindeki tuşlar yardımı ile kullanılıyor. Ili'nin satış fiyatı ise 199 dolar.

Sıradaki teknoloji ürünümüz ise parmak telefon olarak tanımlayabileceğimiz Sgnl isimli cihaz. Standart bir bileklik görünümünde olan ürün sayesinde işaret parmağınızı kulağınıza götürdüğünüzde ses iletimi sağlanıyor. Yine bir Kickstarter projesi olan Sgnl, listemizdeki ilginç ürünlerden biri.

Bu ürünümüz ise Tortilla yapan bir makine. Flatev modeli sayesinde evde hızlı bir şekilde Tortilla üretilebiliyor. Özellikle Güney Amerika'da çok tercih edilen bir ekmek türü olan Tortilla bizdeki Lavaş'a benzeyiyor. Flatev hazır kapsülleri sayesinde hızlı ve pratik bir şekilde tortilla üretilmesini sağlıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.