Terapi Saati: Bu ​​saat stresli bir günün ardından keyifli bir uykunun içine dalmak için kullanılabilir. Görselliğiyle bile huzur veren bu saat, ayrıca içinde 6 adet renk barındırıyor.

Mavi Goldie: Evlerde, iş yerlerinde ve yurtlarda etrafa yayılan, dolanmış şarj cihazları kadar can sıkıcı bir şey yoktur. Hele birde kalabalık bir ortamda bulunuyorsanız, telefonunuzu ortalık yerde bırakmamak isteyebilirsiniz. Bu tam size göre bir ürün.

Taşınabilir Şarj Cihazı: Artık günlük yaşantımızda elimizden düşürmediğimiz telefonlar bazen bizi yarı yolda bırakabiliyor. Bu küçük ama bir o kadar da önemli şarj cihazı, sizi bataryası biten bir telefonun paniğinden kurtaracak.

Alkış-Küp Saat: Baş ucumuza koyduğumuz saat ile sabah erkenden ayağa kalkıp gidiyoruz. Bu gizli saat, kırmızı LED görünümlü dijital saate sahip ahşap bir küp. Sadece alkışlayın veya zamanın görünmesi için saati sallayın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.