Yürüyüş yaparken telefonunuzu elinizde taşıyabilir veya cebinize sıkıştırabilirsiniz. Bir başka seçeneğiniz ise Belkin’in kol bandını (http://goo.gl/Jr8mG) kullanarak telefonunuzu hem sağlama alıp hem de sizin için bir yük olmasından kurtulabilirsiniz. İlk çıktığı dönemde sadece iPhone telefonlar için olan bandın artık Android tabanlı Samsung Galaxy S III için olan modeli de bulunuyor.

Telefon aksesuarı olur da içinde kulaklık olmaz mı? Aradığınız kablosuz bir modelse Plantronics’in BackBeat GO (http://goo.gl/PbvOC) kablosuz kulaklığı sizi tatmin edecektir. Android cihaz ile Bluetooth üzerinden bağlantıya geçen cihaz, küçük ve hafif olması ile dikkat çekiyor. Kablolu kulaklık arıyorsanız, Etymotic Research hf5 kulaklığını deneyebilirsini. Her cihazla uyumlu olduğunu belirtmek gerek.

Jawbone’ın Big Jambox (http://goo.gl/7VXBZ) müzik kutusu Android cihazınızla iyi bir müzik dinleme deneyimi sağlamanıza yardımcı oluyor. Kablosuz küçük hoparlör Bluetooth üzerinden birçok telefon ve tablet ile konuşabiliyor.

Tam bir ses sistemine ihtiyacınız yoksa yine Jawbone’ın Bluetooth kulaklığı (http://goo.gl/5EJXv) size göre olabilir. Jawbone Companion Android uygulaması ile çalışan kulaklık, ayıca uygulaması üzerinden takvim veya şarj hatırlatmalarında bulunabiliyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.