15. LG Optimus 3D

Profil: LG'nin 3 boyutlu telefonu, sadece resimleri değil videoları ve menüleri de 3 boyutlu olarak gösteriyor. Çift çekirdekli işlemciye sahip cep, iyi akustiğe de sahip.

Özellikleri: 4.3 inç dokunmatik ekran, 1GHz çift çekirdekli işlemci, çift lensli kamera (her biri 5MP), WiFi, HSPA, A-GPS, genişletilebilir bellek (microSD), HDMI portu, Android 2.3 (4.0'a yükseltilecek).

14. LG Optimus Speed

Profil: Optimus Speed, testimizde Nvidia CPU'ya sahip tek cihaz. Bunun avantajı, Tegra Zone'daki Tegra'ya özel oyunları oynayabilecek olmanız.

Özellikleri: 4 inç dokunmatik ekran, 1GHz çift çekirdekli işlemci, WiFi, HSPA, 8MP kamera, genişletilebilir depolama (microSD ile), A-GPS alıcısı, Bluetooth, Android 2.3 (ikinci çeyrekte 4.0'a yükseltilecek).

13. HTC Evo 3D

Profil: Evo 3D'nin üç boyutlu resimleri inanılmaz derecede canlı görünüyor. LG Optimus 3D'nin görüntüsünden daha iyi olduğunu söylemeliyiz. Cebin web tarayıcısı da oldukça hızlı.

Özellikleri: 4.3 inç dokunmatik ekran, 1.2GHz çift çekirdekli işlemci, çift lensli kamera (her biri 5MP), WiFi, HSPA, A-GPS, genişletilebilir bellek (microSD ile), HDMI için MHL destekli USB, Android 2.3 (ikinci çeyrekte 4.0'a yükseltilecek).

12. Motorola Atrix

Profil: İsteğe bağlı Lapdock aksesuarı ile çift çekirdekli canavarınızı bir netbook'a dönüştürebiliyorsunuz.

Özellikleri: 4 inç dokunmatik ekran, 1GHz çift çekirdekli işlemci, WiFi, HSPA, 5MP kamera, A-GPS, genişletilebilir bellek (microSD ile), Bluetooth, USB, dört bantlı GSM, Android 2.3 ve Motorola Motoblur kullanıcı arayüzü.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.