Güncel

En iyi 5 otomobil!

Sizler için en iyi teknolojik arabaları seçtik!


Otomobil dünyası yeni bir çağ açıyor. Hibrid sistemli arabalarla otomobil dünyası daha tasarruflu ve çevre dostu bir hal aldı. Otomobil seçimi oldukça zor bir süreçtir. Ancak her alanın en iyileri kendini belli eder. Sizler için en iyi 5 otomobili seçtik.

2012 Porsche 911 Carrera S

Porcshe son yılın en teknolojik arabalarından ve spor araba kulvarında gelenek haline geldi. Otomobilin Amerika satış fiyatı 96.400 $ dır.

2012 Audi A7

Audi A7 alışılmışın dışında bir teknoloji kapasitesine sahiptir. Etkileyici navigasyon sistemi ve lüks sportif yapısıyla çizgisini koruyor. Fiyatı ise 59.250 $ civarında.

2012 Nissan GT-R

Nissan'ın yüksek teknoloji silahı GT-R yol tutuşuyla mükemmel bir rahatlık sağlar. Fakat günlük kullanım için çok pratik olmamasına rağmen ilk 5 arasında yerini korur.

2011 BMW M3 Coupe

2011 model BMW hala listelerden bir modaya sahip. M3'ün satışı 58,900 $ olarak yerini alan teknolojik tasarımıyla da kullanıcıları etkileyen bir model.


2011 Cadillac CTS-V Coupe

Etkileyici yapısı ve hafta sonları için ideal bir yarış arabası olan Cadillac da en iyiler arasında. Günlük kullanım için de rahat bir yapıya sahip. Bulundurduğu navigasyon sistemiyle geçtiğimiz yılın en iyi sistemleri arasındaydı. Fiyatı ise 62,500 $ civarında.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.