Güncel

En iyi iPhone Kılıfları

Akıllı telefonlarımızı korumak için kullandığımız kılıflar gittikçe daha farklı özelliklere bürünüyor.

En iyi iPhone Kılıfları

Akıllı telefonlar hem tasarım hem de malzeme kalitesi açısından her yeni nesille birlikte daha iyisini bizlere sunuyor. Büyük paralar harcadığımız telefonların hem genel görünüşünü kaybetmemesi açısından hem de 2.eli daha fazla etsin amacıyla koruyucu kılıflar kullanıyoruz.

Koruyucu kılıflar telefonlarımızı korusa da özellikle telefonları malzeme kalitesi tarafından çok eleştirilen telefonlar ile aynı seviyeye getirmkete hatta belli bir noktada onlardan daha kalın ve daha kötü gösterebilmektedir.

2500 TL para verip mükemmel görünümlü bir HTC One M8 aldıktan sonra alüminyum yüzeyine bişey olmasın diye 5 dolarlık bir kapak kullanmak telefondan soğumamıza bile neden olabilmektedir.

Bu tarz kılıf kullanıyorsanız ve telefonunuz da iPhone 5C ise telefonunuz için yapılmış en orijinal kılıfları sizlere tanıtmak istiyoruz. İlk kılıfımız tabiki Apple'ın kendi orijinal kılıfı. Bu kılıfı Apple Sore'dan 75 TL'ye satın alabiliyorsunuz. iPhone 5C'nizi özelikle fiziksel çiziklerden koruyan bu kapağı farklı kombinasyonlar ile kullanarak sürekli farklı bir telefon kullanıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

1399890705_iphone-5c.jpg

Case-Mate Slim Folio isimli kılıf ile iPhone 5C telefonunuza bir stand özelliği ekelniyor. Özellikle video ve youtube gibi video sitelerinde dolaşırken oldukça işe yarayan bu kılıfı telefonunu çocuklarıyla paylaşan ailelerin tercih edeceğini düşünüyoruz. 15 dolarlık bu kılıf darbelere karşı bir koruma sağlamasada fonksiyonelliği ile öne çıktığını belirtmeliyiz.

1399890860_iphone-5c-casemate-1.png

CandyShell Card Case isimli bu kasa yaz aylarında kartlarını, paralarını ve telefonunun nereye koyacağını düşünenler için geliştirilerek her eşyanızı toplamak üzere tasarlandığını söyleyebiliriz. 40 dolarlık bu kılıfın ekstra pil destekli modelinin de olduğunu hatırlatalım.

1399891040_iphone-5c-candy-shell.jpg

OtterBox Defender ise oldukça narin olan akıllı telefonunuzu dış darbelerden tamamen koruyor. Özel bir ekran koruyucu ile birlikte gelen bu kasanın 43 dolarlık fiyat etiketine karşın telefonunuzu ilk günkü gibi tutacağından emin olabilrsiniz.

1399891168_iphone-5c-otterbox-599x1024.jpg

Bana OtterBox Defender koruması yetmez daha güçlü bir kılıf lazım diyorsanız size LifeProof Nuud isimli kılıfı önereceğiz. Son zamanların modası olan su geçirmemezlik özelliğini iPhone 5C'nize kavuşturan bu kapak 90 dolarlık fiyatıyla diğer kapaklardan pahalı olsada yapabildikleri ile bu fiyatı hakediyor.

1399891362_iphone-5c-lifeproof-nuud.jpg

Spigen Tough Armor ise ünlü Spigen firmasının iPhone 5C sahiplerine sağlamlık ve güvenilirlik anlamında en iyisini veriyor. Güçlü fiziki yapısı ve kılıf ile bilikte gelen özel ekran koruyucu ile telefonunuzu uzun yıllar en ufak bir sorun yaşamdan kullanmanızı sağlıyor.

1399891758_tough-armor-iphone-5c.jpg

Siz hangi kapağı tercih ediyorsunuz bilemeyiz ama ortada bir gerçek var ki; oda inceliği ile övündüğümüz telefonlarımızın bu kapaklar ile oldukça fazla kalınlaşmasıdır. Malzeme kalitesi en üst seviye bir telefonu aldıktan sonra bundan keyif alamadan kullanmak yerine üreticilerin farklı bir çözüm bulması gerekmiyor mu? Bu konuda siz değerli okuyucularımızın düşüncesi nedir?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.