Fayetteville’de yaşayan Ginny Mooney, evlatlık edindiği kızı Lena’yı fizik tedavi ve konuşma terapisinin ardından rahatlatıyor.Altı yaşındaki çocuk, Ukrayna’daki bir yetimhanede büyümüş.Bugün savaş verdiği davranışsal ve bilişsel bazı rahatsızlıklarının temelinde çocukluk dönemindeki ilgisizlik de etkili olabilir. Annesinin kundaklarcasına bedenini sımsıkı sarması rahatlamasına yardımcı oluyor.

ABD’de Lancaster’da yer alan bir gölette yüzen Natasha Alvarez, stressiz bir hamileliğin bebeğinin rahmindeki beyin gelişimine yardımcı olmasını umuyor.

Tiffany Painter altı aylık oğlu Taevon ile sevgi dolu bir an paylaşıyor.Pittsburg’da yaşayan ikili, pirinç gevreği, meyve ve meyve suyundan oluşan kahvaltının ardından işlerinin başına geçecek. Anne, eğitimini ilerletmek için internetten kurs alırken Taevon da müzik videosu izleyecek.

Julien Inzodda, 20 aylık kızı Allie’yi mutfakta baharatlar konusunda eğitiyor.Çocuk açısından renk, koku ve lezzet konularını öğerenmek için eğlenceli bir etkinlik. Aile en çok biber sosunu seviyor; onu”acı, acı, acı” diye tanımlıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.